Deltageroversigt

Deltageroversigt

Deltageroversigten er taget i tilfældig rækkefølge. Der er 24 med i U11/13 og 24 med i U15/17/19

Ledige pladser på Lejr 1 og Lejr 2

 

Opdateret: 13/1-2020

 

Lejr 1

U11-U13: 0 ledige pladser

U15-U19: 0 ledige pladser

 

Lejr 2

U11-U13: 0 ledige pladser

U15-U19: 0 ledige pladser

Nummer

Fornavn

Klub

1

William

FKIF Frederiksberg

2

Sofie

Herlev/Hjorten

3

August

Vanløse

4

Eline

Vanløse

5

Sarah

Herlev/Hjorten

6

Sebastian 

Stenløse

7

Peter

DHBK

8

Cathrine

FKIF Frederiksberg

9

Sebastian

Vanløse

10

Olivia

Holte

11

Mathilde

Odense OBK

12

Siv

Herlev/Hjorten

13

Frederik

Svendborg

14

Mads-Emil

Svendborg

15

Anna

Vanløse

16

Kristine

Herlev/Hjorten

17

Amélie

Odense OBK

18

Marguerite

Måløv

19

Maj

Odense OBK

20

Holger 

Vanløse

21

Vega

Nyborg

22

Jakob

Herlev/Hjorten

23

Caroline

FKIF Frederiksberg

24

Johannes

Vanløse

25

David

Vanløse

26

Andreas

Vanløse

27

Trille

Vanløse

28

Frederik 

HBC

29

Cecilie

DHBK

30

Cassandra

Herlev/Hjorten

31

Olivia

Herlev/Hjorten

32

Emil

Holte

33

Hannah

HBC

34

Tilde

HBC

35

Caroline

Vanløse

36

Mikkel

Holte

37

Vitus

Herlev/Hjorten

38

Maria

HBC

39

Magne

Vanløse

40

Rebecca

Stenløse

41

Lucas

Vanløse

42

Marcus

Vanløse

43

Rosalina

Måløv

44

Marie

Nr. Broby

45

Lukas

Vanløse

46

Caja

HBC

47

Cecilie

Vanløse

48

Emilie

HBC

Deltageroversigt på Lejr 1

Deltageroversigt på Lejr 2

Nummer

Fornavn

Klub

1

Freja

Herlev/Hjorten

2

Katrine

Ølstykke

3

Signe

Fredensborg

4

Lærke

Svendborg

5

Toke

Herlev/Hjorten

6

Christopher

HerlevHjorten

7

Frida

HerlevHjorten

8

Felix

Nr. Lyndelse

9

Caroline

Svendborg

10

Maja

HerlevHjorten

11

Daniel

HerlevHjorten

12

Maja

HBC

13

Mads

HerlevHjorten

14

Simone

BC37 Amager

15

Emma

Svendborg

16

Simon

BC37 Amager

17

Villads 

Ølstykke

18

August

Svendborg

19

Johannes

Islands Brygge

20

Magnus

Ledøje-Smørum

21

Anders

Ledøje-Smørum

22

Laurits

Ledøje-Smørum

23

Sebastian

HBC

24

Nanna

HBC

25

Fillip

HerlevHjorten

26

Hans

Birkerød

27

Helene

HerlevHjorten

28

Asger

Birkerød

29

Mathias

Ølstykke

30

Andreas

Lyngby

31

Jonathan

Herlev/Hjorten

32

Vigga

Svendborg

33

Ida

Odense OBK

34

Mathias

BC37 Amager

35

Anne

Svendborg

36

August

Ølstykke

37

Mikkel

Ølstykke

38

Magnus

BC37 Amager

39

Emma

Ølstykke

40

Svend

BC37 Amager

41

Noah

BC37 Amager

42

Caluas

BC37 Amager

43

Luka

Nr. Lyndelse

44

Oliver

Herlev/Hjorten

45

Frederik

BC37 Amager

46

Mikkel 

BC37 Amager

47

Luna

Ølstykke

48

Nikoline

Ølstykke

Kontaktinformationer

glamsbjerg@glamsbjerglejr.dk